הובלות המפרץ


יצירת קשר מהיר

השירותים שלנו
השירותים שלנו

אודות הובלות המפרץ בע"מ

 

אודות

כששירות ואיכות נפגשים

 

הובלות המפרץ הינה חברה שהוקמה בשנת 1982 ובעלת ותק וניסיון של מעל 30 שנה בכל סוגי ההובלות, שינוע ציוד כבד וביצוע עבודות מנוף.
אודות לצי רכבים מגוון ועשיר, אנו ערוכים לקחת חלק בפרויקטים שונים ומגוונים באחריות, תוך עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו מראש ובזמינות מיידית.

 

ההקפדה על לוחות זמנים, עמידה בנהלי הבטיחות ושמירה על סביבת עבודה מבוקרת ונעימה,
הם ערך עליון מבחינתנו המביאים לתוצאות ללא פשרות.

 

 

עבודות בפריסה ארצית

 

אנו ממוקמים באזור התעשייה עכו, אך עובדים בפריסה ארצית ומגיעים לכל חלקי הארץ חדורי מוטיבציה להסתער על הפרויקט הבא, מלווים בצי רכבים מתקדם, מגוון ובטיחותי. כמו כן, לקחנו חלק בפרויקטים מיוחדים אשר דרשו מאיתנו הכנה ותכנון מראש תוך שילוב של כלים בתיאום ובדיוק מושלם.

 

עבודה בטוחה באחריות

 

אצלנו תמצאו ציוד חדיש ומתקדם של החברות המובילות בעולם, המאפשרים לנו לבצע עבודות בטוחות ומדויקות, בשילוב של עובדים מסורים, רציניים ומומחים בתחומם. בנוסף, כל כלי הרכב הם חדשים ועוברים בדיקות איכות המבטיחים את תקינותם באופן שוטף על פי נהלים מחמירים ובהתאם לתקנות המוגדרות בחוק.

 

שירות לפני הכל

 

הובלות המפרץ שמים את איכות השירות במעלה העליונה ביותר לצד איכות העבודה, ומציעים ללקוחותינו שילוב של טכנולוגיה מתקדמת, מקצוענות, יעילות ונכונות וכמובן יחס אישי. מבין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון חברות גם מהמגזר הציבורי כמו נמל חיפה ונמל אשדוד, וגם מהמגזר הפרטי כמו חברות בניה וחומרי בניין, ייצור ותעשייה וכדומה.

 

 

פייסבוק  הובלות המפרץ בע"מ | רח' היוצר 1, עכו (שער נעמן) | טל.04-9917002 | פקס. 04-9917005 | דוא"ל: office@hovalotm.com  | מחפשים עבודה? דרושים עובדים צור קשר

הפעל נגישות

בניית אתרים